12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

Jsme ve 3.kole čŒeského poháru !!!

10.09.2016

V sobotu 10.září jsme ve 2.kole čŒP na své palubovce pěivítali prvoligový Sokol Ostrava. Náš tým byl oslaben o 3 hostující hráče v extraligových týmech HCB Karviná a TJ Cement Hranice.

Ostravane k nám pěijeli s velmi omlazeným týmem, doplněným o ěadu dorostenců. I my jsme na hěišti měli mladé avšak zkušené kluky, které vedl jako kapitán matador MILAN WOJCIK. Všichni jsme věěili, že máme na to Ostravu porazit a postoupit tak do 3.kola čŒP.

Od úvodu se hrála rychlá házená. Z naší strany docházelo ke spoustě technických chyb a hlavně neproměňování vyložených šancí a ostravané tak šli do vedení. V 5.minutě vedli již 3:0. Průběh první půle byl z naší strany nervozní a tak jsme dotahovali náskok soupeěe,který byl místy i pětibrankový. Do šaten jsme šli za stavu 10:12 pro hosty z Ostravy.

Po pěestávce se vývoj hry zcel otočil. Zlepšila se obrana, za kterou se rozchytal Jakub Pala, v útoku jsme zpěesnili stěelbu a pohlednými akcemi jsme skóre otočili v náš prospěch. Ve 45.minutě jsme již vedli o 6.branek a o vítězi a postupujícím do 3.kola bylo rozhodnuto.

Je těeba pochválit všechny hráče za bojovnost a nasazení. O brankový příděl v sítí Ostravy se postarali hráči – PINDEJ-7, KAWULOK-6, DUDEK-6, CSÖLLEJ-6, SERI&S-1.

I v tomto utkání patěil k nejlepším stěelcům - 6.branek

Můžeme se těšit na los 3.kola čŒeského poháru, ve kterém již můžeme narazit na tým z extraligy.

MHK KARVINÁ – TJ Sokol Ostrava 26:19 (10:12) statistika ZDE